• Wierszem i śpiewem uczciliśmy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości

      15.11.2019

              Listopad to miesiąc, w którym obchodzimy najważniejsze święto dla wszystkich Polaków – Narodowe Święto Niepodległości. W 1918 roku, po 123 latach zaborów, Polska odzyskała niepodległość.

      Z tej okazji w środę 13 listopada w Naszej Szkole odbyła się akademia. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie uczniowie klas IV –VII przypomnieli 123 lata niewoli narodu polskiego i jego dążenia do odzyskania niepodległości. Wspomniano o najważniejszych wydarzenia powstań narodowych, podkreślając wkład ich uczestników. W trakcie uroczystości można było usłyszeć przepiękne utwory muzyczne oraz wiersze o tematyce patriotycznej.

       

              Uroczysta akademia była potwierdzeniem wielkiego szacunku dla wszystkich Polaków, którzy walczyli o wolną, niepodległą Ojczyznę. A także wyrazem wdzięczności dla rodaków, którzy oddali to, co dla każdego człowieka jest najważniejsze i najpiękniejsze – oddali swoje życie z miłości do Ojczyzny i wiary w zwycięstwo. Dzięki ich ofierze, mamy dzisiaj własne terytorium, godło, hymn, flagę, własny język, instytucje, urzędy, szkoły, w których posługujemy się językiem polskim. Na zakończenie Pan Dyrektor Artur Brandys podziękował wszystkim za przygotowanie i zaangażowanie się w uroczystości szkolną  związaną z obchodami 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Podsumował wystąpienie uczniów zdaniem, że była to prawdziwa lekcja historii oraz pokazanie tego, że jesteśmy dumni z naszej polskości.
              Uroczystość przygotowali Pani Elżbieta Dec-Rak, Pan Witold Antosz, Pan Krzysztof Kłoda. W udekorowanie szkoły w symbole narodowe zaangażowali się uczniowie wraz ze wszystkimi nauczycielami. Celem akademii było utrwalenie historycznej wiedzy uczniów, kształtowanie szacunku dla historii minionych pokoleń oraz podkreślenie roli Polaków, którzy oddali swoje życie za Ojczyznę.

      Niech pamięć o bohaterach, którzy walczyli o wolną, niepodległą Ojczyznę pozostanie głęboko w naszych sercach i pamięci.

     • Spotkanie z przedstawicielką Banku PKO BP

      25.11.2019

      13 listopada 2019 r. odbyło się spotkanie klas 0-III z przedstawicielką Banku PKO BP Oddział I w Rzeszowie. Dzieci szczegółowo zapoznały się ze światem pieniędzy, oglądały jak wygląda i działa serwis internetowy, dowiedziały się, jak przystąpić do SKO i założyć konto dla najmłodszych. Przedstawicielka banku zachęcała wszystkich uczniów do włączenia się w działalność Szkolnej Kasy Oszczędności działającej w Naszej Szkole. Ze spotkania uczniowie wyszli z przekonaniem, że dzięki SKO już sześciolatek może uczyć się korzystania z usług bankowych poprzez animowany, bezpieczny oraz dostosowany do jego wieku i gustu serwis internetowy.

      Na zakończenie spotkania każde  dziecko dostało drobny upominek ufundowany przez bank. Przedstawicielka Banku  PKO BP w Rzeszowie Pani Agnieszka Noga zaprosiła Pana Dyrektora Artura Brandysa wraz z uczniami i nauczycielami szkoły na spotkanie do siedziby oddziału.

       

      Dziękujemy i do zobaczenia !!!

     • „Patriotyczna nocka w szkole”

      20.11.2019

      Z 8/9 listopada 2019r. harcerze 7 DH z Domatkowa wraz z drużynową Kingą Stobierską nocowali
      w szkole. Dłuższa zbiórka zorganizowana była pod hasłem „ Ogień Niepodległości”. Spotkanie rozpoczęło się apelem głównym, następnie wszyscy zostali zakwaterowani do swoich sal. O godzinie 2000 rozpoczęło się niepodległościowe świeczkowisko, na którym wspominaliśmy wydarzenia z losów legionów Marszałka Józefa Piłsudskiego. Niezwykłą niespodzianką była wizyta  Komendantki Hufca druhny phm. Julity Stępień, która przyjechała do  z „ogniem” z XVIII Sztafety pt.  "Ogień Niepodległości", organizowanej przez hufiec ZHP Zgierz. Już na początku listopada harcerze i instruktorzy wyjechali
      na Ukrainę do Kostiuchnówki w okręgu Wołyńskim- historycznego miejsca, gdzie w dniach 4-6 lipca 1916 roku odbyła się Bitwa pod Kostiuchnówką. Mieliśmy ten zaszczyt, ze jako pierwsi mogliśmy symbolicznie  kontynuować sztafetę. Przenieśliśmy ogień na zewnątrz, gdzie rozpaliliśmy obrzędowe ognisko. Tam odbyła się dalsza część gawędy ,podczas której druhna drużynowa odczytała Rozkaz Specjalny, w którym odczytała harcerzy gotowych do złożenia przyrzeczenia harcerskiego. Dh Roksana Czachor, dh Wiktoria Serafin i dh Dawid Starzec na ręce druhny komendantki i swojej drużyny złożyli przyrzeczenie przy „Ogniu niepodległości, który przyjechał do nich aż z Ukrainy. To był bardzo wzruszający wieczór. Dalsza część wieczoru to były śpiewy harcerskie i gry integracyjne. Nie obyło się bez nocnych niespodzianek, które starsi harcerze przygotowali młodszym … czyli nocny alarm
      z escaperoom’em.  Kolejny dzień zakończył się obrzędowym kręgiem.

      Dziękujemy druhnom Gabrysiom i druhnie Oli za przygotowanie przepysznej i zdrowej kolacji oraz śniadania.

     • „ Szkoła do hymnu” i „Patriotyzm Młodego Polaka”

      20.11.2019

      8 listopada wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Szkoła do hymnu”. O godzinie 1111 wszyscy uczniowie i nauczyciele odśpiewali Hymn Narodowy.

      Także w tym dniu odbyło się  rozstrzygnięcie szkolnego konkursu pt. „Patriotyzm Młodego Polaka” zorganizowanego przez Samorząd Szkolny. Zadaniem konkursowym było wykonanie projektu koszulki z motywem patriotycznym.

      Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

      I miejsce – Alexandra Jemioło (kl. VII),

      II miejsce – Dawid Starzec ( kl. VI),

      III miejsce – Katarzyna Starzec ( kl. V).

      Wyróżnienia zdobyli: Franciszek Białek i Jakub Kryda ( kl. V).

      Zwycięzcom gratulujemy!

     • Kwesta w Kolbuszowej

      20.11.2019

       1 listopada 2019r. harcerki: dh Wiktoria Serafin i dh Alexandra Jemioło, jako wolontariuszki,  wzięły udział           w kweście zorganizowanej przez Regionalne Towarzystwo Kultury im. Juliana Macieja Goslara

      w Kolbuszowej. Tegoroczna zbiórka przeznaczona zostanie na renowację Cmentarza Parafii pw. Wszystkich Świętych.

      Po zbiórce druhny wraz z drużynową Kingą złożyły znicze na pomnikach polskich bohaterów.

     • Wycieczka krajoznawcza - Pogórze Środkowobeskidzkie –

      19.11.2019

      30 października 2019r., w niesamowicie ciepłej aurze pogodowej, uczniowie klas IV-VIII wraz  opiekunami p. Kingą Frodymą i ks. Bogdanem Janikiem wybrali się na wycieczkę krajoznawczą Przedgórzem Karpackim, a dokładniej zwiedzili tereny miejscowości Kielnarowa, Hermanowa, Górze Żmijowe, Rzeszów. Cały wyjazd to była geograficzna lekcja w terenie. Na początku uczniowie podziwiali odkrywki fliszu karpackiego wraz z jego warstwami łupkowymi i łupkowo-piaskowcowymi oraz poznali jego historię geologiczną. Następnie podczas wędrówki po lesie mieli okazję zobaczyć różnorakie formy terenu: wąwozy, parowy, osuwiska… młodsi nauczyli się orientować mapę w terenie przy użyciu kompasu a starsi korzystać z map terenowych. Punktem kulminacyjnym dla każdego było samodzielne, przy użyciu mapy poziomicowej, dotarcie do źródełka „Studzianka”. Uczniowie, którzy dobrze potrafili odczytać formy terenu na mapie bez problemu, po łagodnym stoku dotarli do celu, a ci, którzy mieli z tym odrobinę problemu musieli zmierzyć się z błotnistym urwiskiem. Jednak wszyscy, jedni mniej drudzy bardziej wybłoceni,  dotarli do celu. Tam czekała ich niespodzianka-uroczy, drewniany kościółek w środku lasu. Natomiast w Rzeszowie uczniowie spacerując po plantach poznali pojęcia rzeki, zakola rzeki i terasów zalewowych. To był naprawdę udany wyjazd. Nie odbyłby się, gdyby nie dofinansowanie projektu  z  Regionalnej Fundacji Rozwoju „Serce”.

       

     • Lekcja historii w kinie

      19.11.2019

      25 października harcerze z naszej drużyny wraz z drużynową Kingą Stobierską oraz Hufcem Kolbuszowa pojechali do kina na film Dariusza Gajewskiego pt. „Legiony”. To osadzona w latach 1914-1916  opowieść o przyjaźni, miłości i dojrzewaniu. Głównym tłem tych historii jest tworzenie się podczas
      I wojny światowej zalążka przyszłej polskiej armii.

       

     • II Miejsce Uczniów z Domatkowa w Powiatowych Igrzyskach  Młodzieży w Unihokeju.

      15.11.2019

            W dniu  23.10.2019  w Publicznej Szkole  Podstawowej  im. Marii Skłodowskiej - Curie na os. Podlasek w Majdanie Królewskim  odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży  w unihokeju chłopców klas VII  i VIII.

             Do turnieju zgłosiło się sześć  drużyn z naszego powiatu, które w trakcie losowania zostały rozstawione  do dwóch  grup.

      W  grupie pierwszej znalazły się  szkoły :  SP Cmolas,        SP Majdan Królewski, SP Trzęsówka .

      W  grupie drugiej   : SP Komorów, SP Domatków , SP Kupno,

      Po rozegraniu meczy eliminacyjnych w grupach, wyniki przedstawiały się następująco :

      Grupa I

      Cmolas – Majdan  - 0:1

      Majdan – Trzęsówka - 1:0

      Trzęsówka – Cmolas - 0:3

      Grupa II

      Komorów – Domatków - 0:1

      Domatków – Kupno - 1:1

      Kupno – Komorów - 0:2

       

       Drużyna z  Domatkowa w  swojej  grupie pokonała  Komorów 2:0 i zremisowała  z Kupnem 1:1  zapewniając sobie awans do meczu finałowego z  Majdanem  Królewskim, który wygrał swoje dwa mecze grupowe z Cmolasem i Trzęsówką.

      W meczu o pierwsze miejsce  doświadczona drużyna   gospodarzy  ponownie obroniła tytuł z roku poprzedniego. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 2:1 dla Majdanu Królewskiego, choć do przerwy zanosiło się na niespodziankę -  chłopcy z Domatkowa remisowali z obrońcami tytułu (1:1).                                     Zawodnicy z Majdanu Królewskiego tym zwycięstwem zapewnili sobie awans  do Półfinału Wojewódzkiego.  

      W meczu o III miejsce spotkały się  szkoły z  Cmolasu i Komorowa. Pojedynek  tych drużyn zakończył się  wynikiem  0 : 2 dla Komorowa.

      Końcowa  klasyfikacja Turnieju

       

      1. Majdan Królewski
      2. Domatków
      3. Komorów
      4. Cmolas

      5-6. Kupno

      5-6 Trzęsówka

       

       

      Zespół z Domatkowa zagrał w składzie : Wiktor Białek, Bartłomiej Surowiec, Kamil Guzior , Kamil Kret , Bartłomiej Dapała , Grzegorz Wilk ,Michał Depa,  

      Jacek Kret – opiekun drużyny.

       

       

      Opracował Jacek Kret

       

     • Młodzieżowa Rada Miejska

      19.11.2019

       

      23 października 2019r. odbyła się I sesja II kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej, w której także mamy swojego przedstawiciela szkolnego - radną  Karolinę Siwiec. Spotkanie odbyło się w nietypowym miejscu, bo w Urzędzie Starostwa Kolbuszowskiego. Tam młodzi radni mogli zapoznać się w pracą wszystkich organów i działów tej instytucji.

     • "Nie pal przy mnie, proszę”

      28.11.2019

      Szkoła Podstawowa w Domatkowie w roku szkolnym 2019/2020  bierze udział  w Ogólnopolskim Programie Edukacji Antytytoniowej, który  przeznaczony jest dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.

      Stanowi drugie ogniwo w cyklu programów profilaktyki antytytoniowej adresowanych do dzieci i młodzieży, a inicjowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną we współpracy z resortem edukacji i realizowanych w szerokim partnerstwie lokalnym.

       Program ma charakter profilaktyczny, ale przede wszystkim ma na celu wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy.

      Koordynatorem programu jest Pani Dorota Styczyńska.

     • Wspomnienia z Dnia Edukacji Narodowe

      14.11.2019

       Tegoroczne obchody DEN rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą w Kościele parafialnym

      w Domatkowie. Tuż po niej, na okazjonalnie udekorowanej sali gimnastycznej,  zgromadzili się zaproszeni goście: poseł na Sejm RP pan Zbigniew Chmielowiec,  sołtys wsi a zarazem przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich pani Grażyna Rozmus, przewodnicząca Rady Rodziców pani Elżbieta Drapała, emerytowana nauczycielka pani Anna Kuna, prezes Akcji Katolickiej w Domatkowie pan Michał Kamiński.

                       Dyrektor szkoły pan Artur Brandys przywitał serdecznie gości, Radę Pedagogiczną Szkoły, pracowników oraz uczniów i zapowiedział program artystyczny przygotowany wraz z uczniami przez panią Patrycję Nawratowicz i panią Kingę Frodyma - Stobierską. Akcja  przedstawienia rozgrywała się w scenerii pokoju nauczycielskiego. Na wesoło mogliśmy podglądnąć co tam się dzieje na przerwie za „magicznymi dla uczniów” drzwiami. Uczennice klasy siódmej i dwóch uczniów klasy piątej pokazało, w mistrzowskim stylu, swój aktorski i wokalny talent. Utwory muzyczne  nawiązywały do gorących rytmów włoskich i irlandzkich.  Rozbawieni do łez widzowie, gromkimi brawami, podziękowali
      za występ.

                       Potem rozpoczęła się część oficjalna, w której na początku uczniowie podziękowali panu posłowi i za jego pośrednictwem panu Markowi Ożdze, dyrektorowi WORD-u w Tarnobrzegu,
      za podarowany szkole fantom.

                      Następnie pan dyrektor szkoły przeszedł do szczególnych podziękowań. W tym roku postanowił wyróżnić Michała Depę, naszego ósmoklasistę, za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportowej. Przypomnijmy Michał zdobył szóste miejsce w wojewódzkim konkursie pchnięcia kulą.
                      W dalszej części dyrektor podziękował wszystkim nauczycielom, pracownikom, rodzicom
      i uczniom za owocną współpracę.  Za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze nagrodził
      w tym roku: panią Janinę Chmielowiec, panią Dorotę Styczyńską, panią Patrycję Nawratowicz i pana Krzysztofa Kłodę.  Pan dyrektor Artur Brandys został wyróżniony na gminnych obchodach DEN,
      na których został wyróżniony Nagrodą Burmistrza. Gratulujemy wszystkim!

     • Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce

      06.11.2019

        Michał Depa - uczeń Szkoły Podstawowej w Domatkowie

      Szósty  w Finale Wojewódzkim w Pchnięciu Kulą.

       

       25 września 2019 na stadionie CWKS "Resovia" w Rzeszowie  odbyły się Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej –  był  to drugi  Finał Wojewódzki w nowym roku szkolnym.

       Po wcześniejszych eliminacjach z 25  powiatów  w tym dniu wzięło  udział ok. 700 młodych adeptów "Królowej Sportu". Rozdano pierwsze dyplomy, medale i symboliczne tytuły Mistrzów Województwa.

      Oficjalnej inauguracji dokonała p. Małgorzata Rauch - Podkarpacki Kurator Oświaty, a zarazem Prezes Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Rzeszowie, która podkreśliła wagę aktywności fizycznej w życiu młodego pokolenia.

      Poczet flagowy wprowadzili finaliści ostatnich Mistrzostw Polski Młodzików w lekkiej atletyce:

      • Agata Puzio ( SP Majdan Królewski / MKS "Stal" Nowa Dęba ),
      • Błażej Pilawa ( SP Nr 14 Przemyśl / UKS "Tempo-5" Przemyśl ),
      • Mateusz Kochmański ( SP Albigowa / CWKS "Resovia" Rzeszów ).

      Zapalenia znicza Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej dokonał Krzysztof Gołąbek - brązowy medalista Mistrzostw Polski Młodzików w chodzie na 5 km (SP Nr 3 Nowa Dęba / MKS "Stal Nowa Dęba).

      Apel olimpijski odczytał Oliwer Wdowik - aktualny Mistrz Polski Juniorów na 100m i 200m, złoty medalista Mistrzostw Europy, rekordzista Polski (III LO Rzeszów / CWKS "Resovia" Rzeszów).

      Ślubowanie w imieniu zawodniczek złożyła Anna Kicińska - srebrna medalistka MPMł. (SP Nr 6 Przemyśl / UKS "Tempo-5" Przemyśl).

       

                  W konkursie pchnięcia kulą startowali dwaj nasi reprezentanci  z powiatu kolbuszowskiego. Miłą niespodziankę sprawił uczeń naszej gminy -  Michał Depa ze Szkoły im. Marii Konopnickiej w Domatkowie, który wywalczył awans do konkursu finałowego, gdzie znalazło się w nim tylko ośmiu  najlepszych uczestników z 32 startujących  z całego Podkarpacia  .

      Ostatecznie w finale , nasz kulomiotacz zajął szóste miejsce z wynikiem 9.20 m.

      Szeblec Maciej uczeń z SP  Niwisk z wynikiem 8.07 m.  zajął 15 miejsce.

      Mimo niekorzystnych warunków pogodowych - padający  deszcz , niska temperatura, konkurs wraz z finałem  trwał ok. 1.5 godziny, co było prawdziwym  testem wytrzymałościowym  dla naszych podopiecznych i komisji sędziowskiej.

      Udało się nam osiągnąć bardzo dobry rezultat jak na debiut w tak wysokiej randze zawodów. Czekamy już  z niecierpliwością na Szkolną Ligę Lekkoatletyczną.

       

      Końcowa klasyfikacja w Pchnięciu kulą 5 kg

       

      1. Kałuża Bartosz – SP  Dębica – 9.99 m
      2. Ficak Paweł – SP  14 Przemyśl – 9.89
      3. Ulman Przemysław – SP 1 Przeworsk – 9.78
      4. Lenartowicz Robert – SP 10 Krosno – 9.70
      5. Naja Paweł – SP Sokołów Młp. – 9.27
      6. Depa Michał – SP Domatków – 9.20
      7. Winiarski Adrian – SP 1 Stalowa Wola – 8.87
      8. Janusz Maciej – SP 1 Brzozów – 70

           32.  Bandyk Radosław – SP Babice – 6.00

       

      Opracował : Jacek Kret

     • Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Konkursie Pchnięcia Kulą

      07.11.2019

      Nasi ósmoklasiści na podium w  Powiatowych Igrzyskach Młodzieży

      w  Konkursie  Pchnięcia Kulą.  

       

      W dniu 19 września 2019 na obiekcie Lekkoatletycznym  przy Liceum Ogólnokształcącym  im. Janka Bytnara w Kolbuszowej   odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce dziewczyn i chłopców – rocznik klas VII i VIII  w ramach Igrzysk Młodzieży –  były  to pierwsze zawody Lekkoatletyczne w nowym  roku szkolnym w tej kategorii wiekowej.

      Laureaci zostali nagrodzeni medalami i dyplomami. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach   uzyskali awans na szczebel  wojewódzki.

      W tym dniu miłą niespodziankę sprawili dwaj nasi  uczniowie,  którzy zajęli miejsca na podium  – I miejsce Michał Depa  uczeń klasy VIII  w konkurencji pchnięcia kulą  5 kg wygrał cały konkurs z wynikiem (9.39m) i zakwalifikował   się na Igrzyska Wojewódzkie.

      Również  Bartłomiej Surowiec  uczeń klasy VIII debiutując w tej samej konkurencji  zajął   III miejsce  medalowe  na z wynikiem  ( 8.61 m).

      W całym konkursie brało udział 16 zawodników z całego powiatu kolbuszowskiego.

       Szkołę  Podstawową  im. Marii Konopnickiej w Domatkowie  w tym dniu reprezentowali uczniowie :

       

      Michał Depa, klasa VIII, Pchnięcie kulą 5 kg                    

      Bartłomiej Surowiec, klasa VIII, Pchniecie kulą 5kg                   

      Białek Wiktor, klasa VIII, skok w dal                                               

       

       

      Opiekunem reprezentacji szkoły był - Jacek Kret.

      Przedstawiamy  ogólna klasyfikację zwycięzców z każdej konkurencji  i  wyniki  naszych uczniów w poszczególnych konkurencjach.

       

       

      CHŁOPCY

          

      Skok w dal     

       

      1.   KOPEĆ Mateusz  - SP Kopcie - 4,41 m

      2.   PŁAZA Filip - SP Cmolas - 4,28 m

      3.   WARCHOŁ Kamil - SP Raniżów - 4,24 m

      4.   SIUZDAK Dawid - SP 2 Kolbuszowa - 4,23 m

      5.   SKURA Kacper - SP Niwiska - 4,22 m

      6.   DZIK Kacper - SP Komorów - 4,15 m

      7.   GUZIEC Mateusz - SP Huta Komorowska  - 4,13 m

      8.   MIERZEJEWSKI Szymon - SP Trzęsówka - 4,10 m

      9.   BIAŁEK Wiktor - SP Domatków - 3,98 m

      10. SZALONY Jakub - SP Kupno - 3,97 m

      11. MAGDA Kacper - SP Cmolas - 3,86 m

      12. MISZCZAK Dawid - SP Kolb. Górna - 3,70 m

      13. PYRYT Krystian - SP Kolb. Górna - 3,54 m

       

      Pchnięcie kulą (5kg)

       

      1.   DEPA Michał - SP Domatków - 9,39 m

      2.   SZEBLEC Maciej - SP Niwiska - 9,00 m

      3.   SUROWIEC Bartłomiej - SP Domatków - 8,61 m

      4.   WIĄCEK Mateusz - SP Lipnica - 8,34 m

      5.   WĘGRZYN Bartłomiej - SP Kupno - 8,33 m

      6.   GRADOWSKI Rafał - SP Hadykówka - 8,24 m

      7.   KONEFAŁ Dawid - SP Wola Raniżowska - 8,20 m

      8.   GRUSZKA Dawid - SP Niwiska - 8,19 m

      9.   PANEK Dominik - SP Majdan Królewski - 7,94 m

      10. KSIĄŻEK Bartek - SP 1 Kolbuszowa - 7,61 m

      11. CZACHOR Paweł - SP Cmolas - 7,44 m

      12. CZACHOR Paweł - SP Kolb. Górna - 7,41 m

      13. BARAN Jakub - SP 2 Kolbuszowa - 7,27 m

      14. DZIEWIC Dawid - SP Wola Rusinowska - 7,14 m

      15. PIEKARZ Cyprian - SP Majdan Królewski - 6,78 m

      16. SORBAL Norbert - SP Cmolas - 6,00 m

       

       

       

      Zapraszamy do obejrzenia  galerii zdęć z Mistrzostw Powiatowych w LA

       

       

      Opracował Jacek Kret

   • Kontakt

    • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Domatkowie
    • spdomatkow@wp.pl
    • 17 2271 688
    • Domatków 198, 36-100 Domatków Poland
    • 8141289596
    • 001132057
    • Sylwia Marek tel.: (17) 2270280 e-mail: iod@zo.kolbuszowa.pl
  • Biuletyn informacji publicznej