• Serdecznie zapraszamy!

JARMARK WIELKANOCNY W KOLBUSZOWEJ

NIEDZIELA PALMOWA, 2 KWIETNIA 2023 R.

Program:

• 10.00 Przemarsz z palmami wielkanocnymi z rynku do kolegiaty z osiołkiem
            • 10.30 Msza Święta w kolegiacie
            • 11.20 Koncert pasyjny w kolegiacie w wykonaniu Chóru „Cantus Niwa” z Głogowa Małopolskiego i Chóru Męskiego „Gloria” z Wysokiej Głogowskiej
            • 12.00 Złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II

Ponadto w programie:

• 10.30-14.00 Kiermasz Wielkanocny w Domu Wsparcia Rodziny
            • 12.15 Rozstrzygnięcie konkursów wielkanocnych:

-Konkurs na tradycyjną palmę i pisankę dla uczniów i przedszkolaków kolbuszowskich placówek oświatowych

-Konkurs dla mieszkańców na najładniejszą palmę

• 12.00-14.00 Zagroda kucyków
          • 8 marca, czyli DZIEŃ KOBIET.

13.03.2023

Z tej okazji Samorząd Uczniowski wręczał symboliczne słodkie serca Paniom pracującym w Naszej Szkole oraz Koleżankom. Był to dzień szczególnej serdeczności i uśmiechu.

„Być kobietą, być kobietą…”

Szczęścia, uśmiechu, radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń … tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi mężczyźni wszystkim Paniom i Koleżankom.

• DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

01.03.2023

We wtorek (01.03.2023r. ) obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem Działajmy razem! Warto pamiętać by już od najmłodszych lat wdrażać dzieci do zasad bezpiecznego i odpowiedniego korzystania z sieci. Dziś Internetu używają wszyscy, także coraz to młodsze dzieci. Dlatego tak ważne jest aby znały zasady bezpiecznego poruszania się  w sieci, jak zachować się w różnych sytuacjach, które przytrafiają się w wirtualnym świecie. Do kogo zwrócić się o pomoc, tego wszystkiego dzieci dowiedziały się podczas dzisiejszych wyjątkowych zajęć przygotowanych prze uczniów z kl. VIII. Na lekcji przeprowadzono szereg zabaw korzystając ze stron internetowych Superkids.pl i Przedszkolankowo.pl. Z wielkim zapałem dzieci malowały kolorowanki związane z tematem. Dużo się działo, a co najważniejsze wszystkim się bardzo podobało. Na lekcji gościliśmy - Dyrektora Naszej Szkoły oraz dwie Panie uczące w Przedszkolu.