• Święto Pluszowego Misia
     • Święto Pluszowego Misia

      22.12.2020

      Tradycyjnie, jak co roku,  chociaż w nietradycyjnym wydaniu, w naszej szkole obchodziliśmy święto ulubionych pluszaków. Starsi uczniowie, którzy mają zajęcia zdalne stworzyli konkursowe albumy, w których upamiętnili dzień, w którym ich ulubiony miś odgrywał główną rolę: spędzał czas na e-lekcjach, chodził na spacery, pomagał w codziennych obowiązkach. W szczególności za udział dziękujemy

      Nasi najmłodsi świętowali ten dzień w swoim przedszkolu. Od rana dzieci oprowadzały swoje misie po salach przedszkolnych, oglądnęły film edukacyjny, z którego dowiedziały się skąd wziął pomysł na misiową zabawkę, w szkolnej bibliotece wysłuchały bajeczek o misiach, a na zajęciach  językowych śpiewały misiową piosenkę po angielsku i z języka angielskiego robiły prace plastyczne.

    • Dzień Edukacji Narodowej 2020
     • Dzień Edukacji Narodowej 2020

      14.10.2020

      Szanowni  Państwo, Nauczyciele, Pracownicy

      Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Domatkowie

       

      Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę Państwu spełnienia zawodowego oraz wielu osiągnięć osobistych. Składam serdeczne podziękowania za Wasz trud i za Waszą pracę.

      Wszystkim Nauczycielom, pracownikom obsługi oraz emerytom życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości oraz wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności.

       

      Dyrektor SP w Domatkowie  

    • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
     • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

      13.10.2020

      „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” pod takim hasłem odbył się X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej  w Domatkowie.

      W dniu 5 października 2020 roku Nasza Szkoła po raz drugi przystąpiła do akcji edukacyjnej propagującej zabawową formę uczenia się matematyki. Celem przedsięwzięcia było przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób.

      Akcja była okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogli dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. „Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów z tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy bezbłędnie udzielili odpowiedzi na 5 przykładów otrzymywali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. ” Otrzymali pamiątkowe naklejki, jako dowód zdanego egzaminu.

      Do akcji włączyła się także świetlica szkolna. Uczniowie klas III rozwiązywali prostsze działania rachunkowe a młodsi, w formie kolorowanek, gier logicznych
      i zabaw, zapoznawali się z nową, dla nich, formą matematyki.

      Edukacja matematyczna jest efektywniejsza, gdy jest połączona z zabawą. Matematyka to przedmiot, który towarzyszy nam przez całe życie. Wszędzie otaczają nas liczby, musimy umieć sobie z nimi radzić, dlatego warto znać tabliczkę mnożenia.

      Koordynatorami akcji byli p. Elżbieta Dec-Rak, p. Witold Antosz i p. Kinga Frodyma-Stobierska.

       Gratulujemy wszystkim osobom, które zmierzyły się z tabliczką mnożenia :) 

    • Próbna ewakuacja
     • Próbna ewakuacja

      05.10.2020

              W poniedziałek 24 września o godzinie 11.00 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Domatkowie rozległy się nagle głośne, trzy sygnały dźwiękowe. To alarm  wzywający wszystkich do opuszczenia budynku.      W szkole trwa  ewakuacja.   Wszyscy zachowując zasady  bezpieczeństwa, szybko oznaczonymi drogami ewakuacyjnymi opuszczają budynek szkoły. Całość odbywa się sprawnie i zgodnie w obowiązującymi procedurami. Nie ma paniki. Pod opieką nauczycieli  dzieci udają się w bezpieczne miejsce przed budynkiem szkolnym. Meldunki o przebiegu ewakuacji i ilości ewakuowanych uczniów, dyrektorowi szkoły złożyli nauczyciele. Warto podkreślić, że wszyscy wykonali zadanie z dużym zdyscyplinowaniem.

           Ewakuacją kierował dyrektor szkoły Artur Brandys. Głównym celem przeprowadzonych ćwiczeń było zapoznanie uczniów i pracowników szkoły z praktycznym zastosowaniem procedur dotyczących zachowania się w przypadku wybuchu pożaru lub powstania innego zagrożenia dla życia i zdrowia. Pan dyrektor podziękował wszystkim za sprawną ewakuację. Po zakończonym alarmie  uczniowie wrócili na lekcje

             Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Domatkowie  w sprawach bezpieczeństwa od lat współpracują z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej, Komendą Powiatową Państwowej Strażą Pożarną w Kolbuszowej, jednostką Ochotniczej Straży Pożarnej w Domatkowie.  

    • „Sprzątanie Świata”
     • „Sprzątanie Świata”

      01.10.2020

            W Polsce po raz 27-ty organizowana  była ogólnopolska ekologiczna akcja ,,Sprzątania Świata”. Tegoroczna odbywała się  pod hasłem: „Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję”.

      Głównym celem akcji było zwrócenie uwagi na osobisty wpływ każdego z nas na środowisko naturalne poprzez ograniczenie wytwarzania odpadów i ich selektywną zbiórkę, co istotnie wpłynie na podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców. Zadania towarzyszące tegorocznej akcji to podejmowanie działań mających na celu ograniczenie niepotrzebnego wytwarzania odpadów, sprzątanie środowiska przyrodniczego oraz zmiana nawyków każdego z nas poprzez korzystanie z produktów wielokrotnego użytku, segregacji wytworzonych odpadów, które są w rzeczywistości surowcami, zdatnymi do ponownego użycia.

              W dniach 23 – 24 września 2020 roku uczniowie Naszej Szkoły   wraz z wychowawcami postanowili zadbać o Ziemię. Przed wyjściem w teren wszyscy poznali zasady bezpieczeństwa oraz główny cel działań. Klasy, zaopatrzone w worki, jednorazowe rękawiczki oraz pozytywnie zmotywowane i  ze szczytnym celem, wyruszyły w teren, który solidnie posprzątały. Oddział przedszkolny i klasy I - III porządkowały teren wokół szkoły, a uczniowie z klas starszych zajęły się obszarem w pobliskiej okolicy szkoły.
      Dzięki pięknej, słonecznej pogodzie akcja przebiegała sprawnie każdego wyznaczonego dnia. Uczniowie zbierali głównie plastik, papier, szkło i aluminium. Wszystko znalazło się w odpowiednich workach, które zostały zebrane w określonych miejscach.

      Organizatorem akcji na terenie gminy Kolbuszowa był Urząd Miejski, Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, który zaopatrzył nas w worki do zbiórki odpadów komunalnych i rękawiczki.

      Koordynatorami akcji w Naszej Szkole była Elżbieta Dec-Rak, Kinga Frodyma-Stobierska.

      Mamy ogromną nadzieję, że takie akcje pomogą, choć w maleńkim stopniu, uratować Ziemię.

    • Witajcie wakacje!
     • Witajcie wakacje!

      08.07.2020

      Drodzy uczniowie !

       

      Dziekując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów,

      życzymy wszystkim słonecznych wakacji,

      bezpiecznego wypoczynku, wspaniałych przygód 

      i wielu niezapomnianych przeżyć. 

      A Wam, drodzy absolwenci,

      aby spełniły się Wasze oczekiwania

      związane z nową szkołą,

      a ścieżki życia, na które wkraczacie,

      prowadziły tylko do sukcesów.

       

      Dyrektor, nauczyciele, pracownicy

       

       

     • Szkolny Konkurs Fotograficzny

      24.06.2020

      W czerwcu odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „WSCHODY I ZACHODY SŁOŃCA – nadzieja na dziś i jutro” organizowanego przez Samorząd Uczniowski. W tym roku uczniowie z klas IV-VIII mieli za zadanie uchwycić najpiękniejszy wschód lub zachód słońca. Wszystkie prace nadesłane przez uczestników były niesamowite – gratulujemy Wam dobrego oka, intuicji i talentu do robienia zdjęć oraz dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

      Wyniki konkursu:

      I miejsce – Fabian Świątek, Roksana Czachor

      II miejsce – Edyta Ofiara, Grzegorz WilkIII miejsce – Alexandra Jemioło, Wiktoria Serafin, Kamil Kret

      Zdjecie_1.jpg

      Zdjecie_2.jpg

      Zdjecie_3.jpg

      Zdjecie_4.jpg

     • Czas na rozruszanie się!

      18.06.2020

      12 czerwca 2020r. harcerze z 7 DH wzięli udział w Hufcowych Terenowych Manewrach Zastępów. Budowanie szałasu na czas, zawiązywanie węzłów specjalistycznych, strzelanie z łuku czy chodzenie po linie nad bagnem to tylko niektóre umiejętności, którymi trzeba było wykazać się w wyznaczonych zadaniach. Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba  przeżyć!

     • Dzień Dziecka

      03.06.2020

      Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.

      Jan Paweł II

       

                  Dzisiejszy dzień jest świętem Wszystkich Dzieci, świętem uśmiechu i radości. Z okazji tego dnia życzymy wszystkim dzieciakom wielu powodów do radości i uśmiechu w kręgu prawdziwych przyjaciół i kochającej rodziny. Niech dzieciństwo pozostanie dla Was czasem poznawania zainteresowań, nauki i wielu ciekawych przygód.

     •  „Akademia Uwielbiam”

      03.06.2020

                 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Domatkowie uczestniczyła  w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Akademia Uwielbiam” w roku szkolnym 2019/2020.  Program ten adresowany jest do uczniów klas starszych, promuje wartościowy styl życia. Uczestnicy poznali najważniejsze zasady komponowania posiłków, niemarnowania żywności i aktywnego trybu życia. Dowiedzieli się też, jak czerpać radość ze wspólnego gotowania oraz spożywania posiłków.  

      Przygotowane przez organizatorów programu „Akademia Uwielbiam” materiały dydaktyczne pozwoliły przeprowadzić wartościowe zajęcia oraz były okazją do integracji uczniów  i atrakcyjną formą zdobywania wiedzy.

               Nasza Szkoła otrzymała Certyfikat potwierdzający udział placówki w programie. Życzenia sukcesów                    w dalszej edukacji zdrowego stylu życia i zasad racjonalnego odżywiania.

     • JP II – Pamiętamy!

      18.06.2020

      Z okazji 100. rocznicy urodzin Jana Pawła II nasi harcerze upamiętnili ten dzień uczestnictwem na Mszy Świętej, wspólnej modlitwie przy pomniku papieża przy Kościele Parafialnym w Domatkowie. Serdecznie dziękujemy za piękną służbę. Czuwaj!

    • 100 rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II
     • 100 rocznica urodzin Świętego Jana Pawła II

      10.05.2020

      Rok 2020 jest dla Nas szczególny, bowiem właśnie w maju obchodzimy setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły. Nasze serca podpowiadają nam, że o tak ważnej rocznicy nie możemy zapomnieć, a wręcz powinniśmy ją jak najradośniej uczcić. To wielki zaszczyt i motywacja do tego, aby z  nauki Świętego  Jan Paweł II czerpać jak najwięcej i kroczyć wyznaczonymi przez Niego ścieżkami.

       

      W wychowaniu bowiem chodzi właśnie o to,
      ażeby człowiek stawał się coraz bardziej człowiekiem. (…)

      Św. Jan Paweł II

     • „ Z energią zmieńmy źródła”

      05.05.2020

       

       Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu dot. „Światowego Dnia Ziemi”

       

      Dziękujemy uczniom i ich Rodzicom za udział w szkolnym konkursie z okazji „Dnia Ziemi” pod tegorocznym hasłem „Z energią zmieńmy źródła”. Plakaty, prezentacje multimedialne, przemówienia dot. odnawialnych źródeł energii oraz zdjęcia można było przesyłać do 30 kwietnia. Wszyscy uczniowie włożyli maksymalnie dużo wysiłku w swoje prace. Bardzo nas cieszy, że z zapałem
      i zaangażowaniem  dbacie o Wasze przydomowe ogródki. Dlatego wszystkie prace zostały nagrodzone równorzędnie. Na szczególne wyróżnienie zasługują:

      -  w kategorii 0-IV (plakat) – Alicja Perlicka oraz Kacper i Szymon Drałus,

      - w kategorii V-VI (prezentacja multimedialna) – Fabian Świątek oraz Katarzyna i Dawid Starzec,

      - w  kategorii VII-VIII ( przemówcie) – Alexandra Jemioło.

      Nagrody i dyplomy będą na Was czekać po powrocie do szkoły.

      Wszystkim bardzo dziękujemy i gratulujemy!

      Koordynatorkami i członkami jury konkursu były: pani Kinga Frodyma - Stobierska, pani Elżbieta Dec-Rak oraz pani Małgorzata Łoboda.

     • Egzamin ósmoklasisty

      07.05.2020

      Egzamin ósmoklasisty odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2020 r.

      Język polski -16 czerwca 2020 r. (wtorek) - godz. 9:00

      Matematyka -17 czerwca 2020 r.(środa) - godz. 9:00        

      Język angielski -18 czerwca 2020 r. (czwartek) - godz. 9:00

      Wyniki egzaminu zostaną podane do 31 lipca 2020 r.

    • Święto Konstytucji 3 Maja
     • Święto Konstytucji 3 Maja

      02.05.2020

       

      „Trzeci Maja radością wiosenną
      wszystkich ludzi dziś w Polsce powitał,
      Sztandarami biało-czerwonymi
      umaiła się Rzeczpospolita.”

       

      3 maja 1791r. została uchwalona ustawa, która przeszła do historii jako Konstytucja 3 Maja. Jej  właściwa nazwa to Ustawa Rządowa z dnia 3 maja, regulująca ustrój prawny Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Konstytucja ta została uchwalona przez Sejm Czteroletni i obowiązywała tylko przez 14 miesięcy.                   Święto Konstytucji 3 Maja w Polsce obchodzone było od 1919 roku, potem zostało zniesione, zaś w 1990 roku, przywrócone.

    • Światowy Dzień Ziemi
     • Światowy Dzień Ziemi

      21.04.2020

      KONKURS

         Zbliża się 22 kwietnia i Światowy Dzień Ziemi, w tym roku  pod  hasłem
      “Z energią zmieńmy źródła”.

       

      Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w szkolnym konkursie przyrodniczym. 

       

      Konkurs jest dwuetapowy:

      Etap  I

       

      Klasy 0- IV

      - przygotowujecie plakat o oszczędzaniu wody wraz ze wskazówkami
      do działania. 

       

      Klasy V-VI

       -  zróbcie prezentację multimedialną nt. odnawialnych źródeł energii.


      Klasy VII-VIII
      -  napiszcie przemówienie, w którym przekonacie swoich młodszych kolegów
      do tego, że warto na swoim podwórku zainwestować w źródła energii odnawialnej. 

        

      Etap  II  


        Zrób  sobie zdjęcie (może być oczywiście z rodziną)  jak dbasz
      o swój przydomowy ogródek ( sadzisz kwiaty, siejesz warzywa…)

       

      Termin do 30 kwietnia 2020r

       

      Przesyłacie tylko zdjęcie plakatu, przemówienia i zdjęcie z waszego podwórka, prezentacje multimedialne w formie pliku na adres konkursspdomatkow@gmail.com

       

      Nagrody: Listę zwycięzców umieścimy na Librusie oraz na stronie internetowej szkoły.

       

      Pierwszą nagrodą jaką otrzymacie będzie celująca ocena z przedmiotów przyrodniczych. Nagrody rzeczowe wręczymy po powrocie do szkoły. 

      ZGODA NA UDZIAŁ W KONKURSIE “Z energią zmieńmy źródła” I OŚWIADCZENIE O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH W ZWIĄZKU Z REALIZACJĄ W/W KONKURSU

      Zgoda

      Stosowanie do art. 6 pkt.1 lit. a, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych zwane dalej RODO)

      wyrażam zgodę

      nie wyrażam zgody

       

      na przetwarzanie przez organizatorów konkursu pod nazwą “Z energią zmieńmy źródła” danych osobowych mojego syna/córki*:

      • Imię i nazwisko,
      • Klasa,
      • Adres e-mail

       

      dla potrzeb niezbędnych do realizacji i udziału mojego dziecka w konkursie pod nazwą. “Z energią zmieńmy źródła” organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Marii Konopnickiej w Domatkowie w okresie pandemii w trakcie nauczania zdalnego.

      ……………………………………….

       (data i podpis)

      Jednocześnie oświadczam, że jestem świadomy dobrowolności podania danych oraz że zostałem poinformowany o prawie dostępu do treści swoich danych oraz o prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, a także o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

      …………………………………………

      (data i podpis)

       

      Klauzula informacyjna RODO na przetwarzanie danych osobowych podczas trwania konkursu podczas nauczania zdalnego z powodu pandemii. Konkurs pod nazwą „“Z energią zmieńmy źródła”

      Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 „RODO” Dyrektor placówki informuje, że:

       

      Tożsamość Administratora

      Administratorem danych osobowych jest Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Domatkowie. Domatków 198. 36-100 Kolbuszowa.

      Dane kontaktowe ADO

      Administratora reprezentuje Dyrektor jednostki Artur Brandys, z którym można się skontaktować w siedzibie placówki, pod nr Tel.17 2271688 lub drogą elektroniczną spdomatkow@wp.pl

      Dane kontaktowe IOD

      IOD- nr tel. 17 2270 280, e-mail: iod@zo.kolbuszowa.pl

      Cele przetwarzania
      i podstawa prawna

      Dane osobowe będą wykorzystywane w celu przeprowadzenia / zorganizowania konkursów./zawodów sportowych zgodnie z:

      Art. 6 ust. 1 lit. a Rodo- a) osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów

      Art. 6 ust. 1 lit. c RODO - c) przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze:

      Regulamin konkursu/ zawodów sportowych.

      Odbiorcy danych

      Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy Administratora danych osobowych

      Przekazanie danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej

      Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego /organizacji międzynarodowej.

      Okres przechowywania danych

      Dane osobowe będą przetwarzane przez okres 5 lat.

      Prawa podmiotów danych

      Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i uzyskania ich kopii oraz prawo ich sprostowania, poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem (na zasadach określonych w przepisach RODO).

      Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

      Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

      Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO),

      ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

      Informacja o dowolności lub obowiązku podania danych

      Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz  niezbędne do realizacji celu jakim jest uczestnictwo w konkursach/ zawodach sportowych

      Zautomatyzowane podejmowanie decyzji

      Administrator nie będzie podejmował wobec osób, których dane przetwarza zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.  

       

       

       

       KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

      Tożsamość Administratora

      Administratorem danych osobowych uczestnika Eliminacji jest Minister Sportu i Turystyki, z siedzibą w Warszawie, przy ul. Senatorskiej 14.

      Dane kontaktowe Administratora

      Z Administratorem można skontaktować się przesyłając wiadomość elektroniczną pod adres: kontakt@msit.gov.pl.

      Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych

      Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych pisząc na adres: dane.osobowe@msit.gov.pl.

      Cele przetwarzania i podstawa prawna przetwarzania

      Pani/Pana dane będą przetwarzane przez Administratora, stosownie do treści udzielonej zgody, w celu:

      1) organizacji Eliminacji i Konkursu BeActive Awards 2018 oraz promocji Europejskiego Tygodnia Sportu,

      2) przesyłania przez Ministra Sportu i Turystyki, w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej, informacji o realizowanych przez niego projektach i działaniach mających na celu promocję sportu, turystyki oraz aktywności fizycznej.

       

      Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „RODO”), którą może Pan/Pani w każdej chwili wycofać pisząc na adres kontaktowy Administratora wskazany wyżej. W przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych ich przetwarzanie przez Administratora do tego momentu będzie zgodne z prawem.

      Odbiorcy danych lub kategorie odbiorców danych

      Nie planujemy przekazywania Pani/Pana danych innym odbiorcom danych, z wyłączeniem danych osobowych tych uczestników, których zgłoszenia zwyciężą w Eliminacjach – ich dane zostaną przekazane Komisji Europejskiej i wezmą udział w Konkursie #BeActive Awards 2018.

      Okres przechowywania danych

      Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu będą przetwarzane:

      1) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych jedynie w celu organizacji Eliminacji i Konkursu BeActive Awards 2018 oraz promocji Europejskiego Tygodnia Sportu – do czasu rozstrzygnięcia Konkursu lub wycofania zgody, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej;

      2) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przesyłania przez Ministra Sportu i Turystyki, w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej, informacji o realizowanych przez niego projektach i działaniach mających na celu promocję sportu, turystyki oraz aktywności fizycznej – do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

       

      Prawa podmiotów danych

      Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania oraz usunięcia po okresie, o którym mowa powyżej, a także prawo do przenoszenia danych. Szczegółowo uprawnienia te regulują przepisy RODO.

      Prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

      Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

      Biuro Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel.: 22 860 70 86.

      Informacja o dobrowolności lub obowiązku podania danych

      Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale bez ich podania Pana/Pani zgłoszenie nie weźmie udziału w Eliminacjach i Konkursie, a w przypadku wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych przed rozstrzygnięciem Eliminacji Pani/pana zgłoszenie nie zostanie ocenione przez Jury.

       

    • Wesołego Alleluja!
     • Wesołego Alleluja!

      07.04.2020

      „W majestacie Boskiej chwały

      idzie Chrystus Zmartwychwstały!”

       

      Wielkanoc to czas otuchy i nadziei.

      Czas odradzania się wiary

      w siłę Chrystusa

      i drugiego człowieka.

      Życzymy, aby Święta Wielkanocne

      przyniosły radość

      oraz wzajemną życzliwość.

      By stały się źródłem wzmacniania ducha.

      Niech Zmartwychwstanie,

      które niesie odrodzenie

      napełni Was pokojem i wiarą,

      niech da siłę w pokonywaniu trudności

      i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

       

      Na te Wielkanocne Święta, chociaż tak inne,

      zdrowia, spokoju i otwartego serca.

      Wytrwałość i nadziei niech Was nie opuszcza

      życzą:

       

      Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy

      i Uczniowie

      Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej

      w Domatkowie

       

      Wielkanoc, 2020r.

     • Nauka online

      18.03.2020

       Szanowni  Państwo ! 

       

          W związku z epidemią koronawirusa Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej  w Domatkowie  będzie zamknięta do 26 kwietnia.

      W Naszej Szkole uczniowie mogą się uczyć za pośrednictwem dziennika elektronicznego. 

      Materiały dla ucznia są dostępne w formie online.

           Prosimy Rodziców o nadzór nad pracą domową dzieci!

  • Kontakt

   • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Domatkowie
   • spdomatkow@wp.pl
   • 17 2271 688
   • Domatków 198, 36-100 Domatków Poland
 • Biuletyn informacji publicznej